Sales

Presales Consultant

Sales
Remote
Full-time

Ze względu na nasz dynamiczny rozwój szukamy osób, które swoim doświadczeniem i zaangażowaniem wesprą Nas i przyczynią się do sukcesu, który budujemy.

W Naszym zespole będziesz miał/a szansę współpracy z najlepszymi ekspertami z branży. Doceniamy kandydatów z wizją, poszerzających perspektywę, którzy chcą mieć swój wkład w rozwój organizacji, a w efekcie również w swój awans zawodowy.

About the role

Jakiej osoby szukamy:
  • przebojowej, odważnej,
  • dobrze czującej się przed kamerą w celu nagrywania instruktażowych filmów dla potencjalnych klientów,
  • swobodnie czującej się w rozmowie z klientem,
  • posiadającej wiedzę branżową i produktową w e-commerce.
  • posługującej się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację (poziom C1/C2),
  • interesującej się marketingiem online,
  • efektywnie planującej swoją pracę,
  • wytrwałej i zdeterminowanej,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość technik sprzedaży doradczej
Twoje zadania:
  • współtworzenie procesu lead generation,
  • nawiązywanie kontaktów mailowych i telefonicznych z wyselekcjonowanymi prospektami,
  • nagrywanie krótkich filmików do potencjalnych leadów jako alternatywa do rozmów telefonicznych i pisania maili
  • ocena potencjału poszczególnych klientów,
  • głównym celem jest umawianie spotkań handlowych a następnie uczestnictwo w nich wspólnie z senior Sales
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nie korporacyjną atmosferę pracy, wyróżnia nas kultura feedbacku,
  • indywidualną pracę przy równocześnie mocnej współpracy z innymi zespołami działającymi w User.com (kierownicy projektów, sprzedaż, marketing, IT, office),
  • elastyczne godziny pracy. Dbamy o balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym,
  • młody, zgrany zespół ambitnych ludzi doceniający Twoje kreatywne i innowacyjne podejście do pracy,
  • standardy w naszej firmie: biblioteka firmowa, pakiet medyczny, pakiet sportowy, służbowy komputer, dostęp do platform ze szkoleniami on-line i wszystko co potrzebne aby praca z nami była komfortowa i przyjemna.

To Apply

To apply for the above position send us your cv to awielgus@user.com, and please add the title position

in the subject field as well as the following clause in your e-mail:

“I hereby give consent for the processing of the personal data included in my message and the documents which I attach herewith for the purpose of the current and future recruitment processes conducted by UserEngage Sp. z o.o. with its registered office in Warsaw in compliance with GDPR and related regulations.

We hereby inform that UserEngage Sp. z o.o. with its registered office in 87 Grzybowska St., Warsaw, POLAND is the controller of the personal data provided in the above recruitment process. You have the right to access and amend your data. Providing personal data in this process is voluntary but without this information, we may not process your application."